دوره تخصصی آموزش تعمیر ای سی یو خودرو | تعمیر ECU

 

 

آرمان خودرو بزرگترین و مجهزترین مرکز تخصصی آموزش تعمیرات  ECU در دوره کامل آموزشی علمی و عملی خود  با کادری مجرب و آزمایشگاههای مجهز ، برگزار می‌کند :

در دوره آموزشی تخصصی تعمیر ایسیو | آموزش تعمیرات ECU | آموزش تعمیرات ای سی یو هنرجویان گرامی موارد زیر را فرا خواهند گرفت:

 1. آموزش الکترونیک پایه شامل شناخت انواع قطعات الکترونیکی ایسیو ها و نحوه تست و  مقدارخوانی آنها
 2. آموزش سنسورها و عملگرها ، تنظیم موتور و نقشه خوانی ایسیو‌ها
 3. مونتاژ و دمونتاژ قطعات سخت افزاری ایسیو‌ها از جمله میکروپروسسورها ، رگولاتورها و فلشها و…. و چگونگی شناسایی قطعات در زیر رزین ایسیو ها جهت تعمیر و یا تعویض آنها
 4. آموزش کامل ایسیو های رایج و دسته بندی هر کدام در خودروهای تکسوز ، دوگانه سوز و مولتی پلکس
 5. آموزش تعمیرات ای سی یو | آموزش تعمیرات ECU های خودروهای سبک شامل انواع خودروهای داخلی و خارجی ( آلمانی، ژاپنی ، هیوندا , کیا و چینی )
 6. آموزش تعمیرات ای سی یو ماشین‌های سنگین و حتی ماشین آلات راهسازی
 7. آموزش تعمیر سخت افزار و نرم افزار انواع بردهای الکترونیکی سیستم های مولتی پلکس مانند :

  BSI ( یونیت زیر پای راننده ۲۰۶ فرانسه )  ، B34 (یونیت داخل موتور ۲۰۶ فرانسه ) ، CBMوBCM (یونیت زیر پای راننده ۲۰۷ و۲۰۶ ایران و رانا ) ، FAMوEBCM (یونیت داخل موتور ۲۰۷ و۲۰۶ ایران و رانا) ، CCN (یونیت زیرپای راننده سمند ) ،  FN (یونیت داخل موتور سمند ) ، UCH (  یونیت زیر پای راننده ال ۹۰ ) ، CPH ( یونیت پشت داشبورد زانتیا ) و …

 

آموزش تعمیرات ای سی یو ها و کار با تستر و پروگرامر ای سی یو

 • آموزش کار با شبیه ساز خودرو (تستر ECU ) و استفاده از آن در عیب یابی سخت افزاری و نرم افزاری و آموزش تعمیرات ECU ها بدون نیاز به وجود خودرو
 • آموزش کامل پروگرامر ای سی یو حرفه ای TNM 5000A و استفاده از آن در دیاگ خوانی تخصصی ، مقدار دهی ، فلش ، دانلود ، پروگرام کردن انواع حافظه EEPROM و FLASH ، تبدیل ایسیو ها برای خودروهای مختلف ، ساخت انواع ایسیو برای مصارف تست ، JTAG کردن انواع ایسیو و یونیت های برنامه پذیر خودروهای مختلف
 • معرفی ایسیو های گیربکس و نحوه پروگرامینگ و تعمیر آنها مانند آزرا ، سوناتا ، سراتو ، مزدا ۳ و ۲۰۶ و…
 • برنامه ریزی چندین مدل ایسیو پای خودرو بصورت عملی
 • آموزش نحوه پروگرامینگ ایسیو های ایربگ خودروهای داخلی و خارجی
 • کیلومتر و نحوه تعمیر آن ، شامل مدلهای با قاعده و مدلهای بی قاعده
 • آموزش سیستمهای ایموبلایزر و کدسوئیچ خوانی وتعریف سوئیچ و تعریف ریموت

پشتیبانی :

 1. برگزاری دوره ها آموزش تعمیرات ای سی یو | آموزش تعمیرات ECU بدون تحمیل دوره های پیشنیاز مجزای اجباری ، همچون برق و مکانیک خودرو بوده و با آموزش توأم پیش نیازهای لازم ، تمامی موارد فوق ، در قالب یک دوره کامل آموزشی برگزار میگردد .
 2. نظر به اینکه آرمان خودرو تنها مرکز فوق تخصصی و حرفه ای ارائه دهنده آموزش تعمیرات ECU بوده که دارای دفتر فنی ارائه خدمات تخصصی به مشتریان می‌باشد ، لذا کلیه هنرجویان و فراگیران محترم پس از طی دوره های آموزشی ، جهت شروع کار ، از ناحیه دفتر فنی آرمان خودرو مورد پشتیبانی علمی و عملی قرار گرفته و در صورتی که در ابتدای شروع کار در تعمیر ای سی یو های اخذ شده از مشتریان ، حتی با دریافت مشاوره و پشتیبانی های لازم ، موفق به تعمیر ایسیو نشوند ، دفتر فنی آرمان خودرو در کوتاهترین زمان ممکن جهت دریافت و تعمیر و عودت موارد این چنینی ( حتی در شهرستانها) ، با هنرجویان کمال همکاری را دارا می‌باشد ( چیزی که سایر آموزشگاه ها ، بعلت آموزشهای صرفاً جزوه محور ، از این خدمات فوری فاقد همکاری لازم می‌باشند) .

ویژگی‌های دوره آموزش تعمیرات ECU:

 1. مطالب ارائه شده توسط مدرس/ مدرسین دوره آموزش تعمیرات ای سی یو ، براساس صرفاً تجربه محور نبوده ، بلکه دارای تحصیلات عالیه در رشته الکترونیک هستند , که با تلفیق علم و تجربه ، الکترونیک خودرو را به شما هنرجویان محترم، بصورت حرفه ای آموزش می‌دهند .
 2. خدمات و پشتیبانی واقعی پس از برگزاری دوره ها به هنرجویان عزیز ارائه می‌گردد .
 3. مکان برگزاری دوره ها یک آموزشگاه فنی دولتی زیر نظر فنی و حرفه ای و با آزمایشگاه های مجهز و کادری مجرب و با آموزشهای مطابق با استانداردهای کیفی سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده که طی مجوزهای اخذ شده از اداره کل متبوع ، دوره های آموزشی بصورت علمی و عملی و کاملاً تخصصی برگزار میگردد و در پایان دوره به شرکت کنندگان محترم ، گواهی پایان دوره معتبر (با ذکر شماره مجوزهای اخذ شده از اداره کل متبوع ) اعطا می‌گردد .
 4. خوابگاه رایگان برای رفاه حال هنرجویان شهرستان.

 

شروع دوره جدید: ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مبلغ شهریه: 

مدارک مورد نیاز:

۱– اصل+ کپی از کارت ملی

۲- کپی از شناسنامه

۳- دو قطعه عکس ۴*۳

۴- پرداخت وجه شهریه

توجه:  متقاضیان محترم جهت شرکت در دوره مرداد ماه میتوانند از تاریخ ۹۸/۰۵/۳۰ تا تاریخ ۹۸/۰۶/۱۰ اقدام به ثبت نام نمایند.

تذکر

– برای ثبت نام های با تاخیر در صورت تکمیل ظرفیت امکان انتقال هنرجویان به دوره بعدی آموزش وجود دارد.

 

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات ای سی یو

هزینه آموزش

برگزاری کلاس ها با تجهیزات مناسب و با قیمتی باورنکردنی

اتاق فکر

دسترسی آسان به گروه فنی مهندسی آرمان خودرو و گرفتن مشاوره از آنها.

ابزار آموزشی

آرمان خودرو دارای مجهز ترین ابزار‌های آموزشی و کارگاهی میباشد.

پشتیبانی

آرمان خودرو پس از اتمام دوره های آموزشی پاسخگوی سوالات و پشتیبان شما خواهد بود.

گواهینامه

اخذ گواهینامه معتبر پایان دوره تخصصی تعمیر کامپیوتر خودرو

جزوات و مستندات

دسترسی به جزوات و مستندات تخصصی کامپیوتر خودرو ایسیو

نظر هنرجویان دوره تخصصی

دراین دوره کلاس های آموزشی استاد محترم بسیار خوب و شیوا تمام اطلاعات ، نسبت به کامپیوتر خودرو را در اختیار بنده قرار دادند. در کلاس ها هر آنچه اطلاعات نیاز بود در مورد خودرو و سیستم های مختلف الکترونیکی کامپیوتر بدانم را دانستم . سطح کلاس بسیار بالا بود تمام مراحل آموزش به خوبی و به جا عنوان شد. و در آخر با تشکر از استاد خوب و ارزنده جناب آقای مهندس ایزدی که در این مدت تمام زحمات مارا به دوش کشیدند و تمام سوالات من را پاسخ دادند.

شاهپوری از مازندران

یکی از ویژگی های خیلی مهم دوره ها یکسال پشتیبانی آن بعد از اتمام کلاس ها هستش و همچنین اعطای مدرک معتبر فنی بعد پایان دوره میباشد.

باتشکر فراوان از پرسنل محترم آموزشگاه آرمان خودرو

محسن خراسانی از تهران

سلام

کلاس ها بسیار سطح بالایی داشت .

دوره ها هم به صورت عملی وهم به صورت تئوری بود. که تلفیقی از علم و عمل و تجربه شده بود.

آموزشگاه بسیار مجهز بود و از دستگاه های بروز استفاده شده بود.

حسین شعبانی از کاشان

سوالات متداول

1- هزینه های چگونه است؟
اموزش ها در یک پک کامل آموزشی بوده و هزینه ی آن با حداقل هزینه ممکن میباشد.
2-برای هنرجویانی که به هیچ وجه با سیستم الکترونیک خودرو آشنایی ندارند کلاس ها قابل استفاده است؟
مبنای آموزش در آرمان خودرو به این اصل استوار است که هنرجویان به هیچ وجه از اصول اولیه کارکرد یک خودروی انژکتوری و الکترونیک خودرو اطلاعاتی نداشته و با ابزارهایی مانند دیاگ آشنایی خاصی ندارند.
3- پس از گذراندن دوره ی آموزشی می توانم بلافاصله در یک واحد صنفی مشغول به کار شوم؟
بله ، آموزش ها به قدری کامل و کافی میباشد که هنرجویان به راحتی یک واحد صنفی را میتوانند دایر کنند.
4- آیا دوره های برگزار شده صرفا تئوری و جزوه محور است؟
خیر ، هم عملی و هم تئوری و به صورت خیلی تخصصی برگزار میشود.

مزایای شرکت در این دوره

۱- آموزش تعمیرات ای سی یو تئوری و عملی دوره ها توسط مدرسین دوره که فارغ التحصیل در رشته های الکترونیک بوده و الکترونیک خودرو (ECU) را با علم توأم با تجربه، آموزش می دهد.

۲- در مجهزترین فضای آموزشی ویژه آموزش تعمیرات ECU در دوره های عملی و تئوری را فرا بگیرید.

۳- خدمات و پشتیبانی واقعی را از گروه و یا مجموعه هایی طلب کنید که خود خدمات فنی الکترونیک خودرو را مستقیما به مشتریان ارائه می دهند (برخلاف  سایر برگزار کننده های دوره های آموزشی که صرفا جزوه محور بوده و هیچ تجربه ارائه خدمات عملی به مشتریان را در مجموعه ی خود ندارند).

۴- دوره های آموزش تعمیرات ECU در محیط آموزشگاه فنی و مجهز مطابق با استانداردهای کیفی سازمان فنی و حرفه ای کشور که طی مجوزهای اخذ شده از اداره کل متبوع ، بصورت تئوری و عملی و با اعطای مدرک معتبر، برگزار می گردد.

۵- ارائه خدمات وسیع و امداد فوری (حتی برای شهرستان ها) به هنرجویان عزیز که در آستانه تجربه کار عملی خود دچار تعمیرات نافرجام شده اند که این عزیزان می توانند با ارسال ایسیو به دفتر فنی آرمان خودرو از سریعترین خدمات تعمیرات و ارائه شرح کامل تعمیرات، بهره مند شده و نگران کارهای نا تمام خود نباشند.

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام, مشاورین ما در اسرع وقت با شما

تماس خواهند گرفت.

 • انواع فایل های مجاز : jpg, png.